Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення РНБО про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до 51 фізичної та 220 юридичних осіб.

Відповідний указ №307/2023 оприлюднений на сайті очільника держави.

Згідно з додатком №1 до указу, президент ввів в дію рішення РНБОУ від 27 травня "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" проти 51 громадянина Російської Федерації.

Санкції проти 51 фізичної та 220 юридичних осіб: Зеленський ввів у дію рішення РНБО

Згідно з додатком №2, Зеленський запровадив санкції проти 220 юридичних осіб, серед яких є як російські компанії, так закордонні. Зокрема застосовано санкції до таких російських компаній як акціонерне товариство "Залізнична торгова компанія", товариство з обмеженою відповідальністю "Інноваційні технології мастил", товариство з обмеженою відповідальністю "Оборонрегістр".

Також введено санкції щодо кіпрських компаній “Серч Локейшн Лімітед”, “2ГІС Локал Серч Лімітед”, чеської “Навітел с.р.о” і товариства з обмеженою відповідальністю "Навітел Україна", яке зареєстровано в Україні.

Нагадаємо, колишній міністр економіки Росії Андрій Нечаєв заявив, що після запровадження західних санкцій проти РФ ситуація в російські економіці стала дуже скрутною. За його словами, наразі РФ перебуває "в д*пі".

Читайте також:

  • Сума вражає: у "Повернись живим" повідомили, скільки грошей зібрали для ЗСУ від початку вторгнення
  • ЄК виділила Україні новий транш макрофінансової допомоги на 1,5 млрд євро: на що підуть кошти
  • Кремль втрачає доходи від нафти та газу: де Путін братиме гроші на війну

Джерело