У селі Красноїлля Верховинської територіальної громади відкрили шелтер для внутрішньо переміщених людей, які постраждали від війни та знайшли прихисток на Прикарпатті.

Захід відбувся за участю Генерального консула Угорщини у м. Ужгород Йожефа Бачкаі, керівника підрозділу НІА на Закарпатті Яноша Геревича, радника голови облдержадміністрації Івана Шкіндюка, голови правління ГО “Громадський центр “Еталон” Лесі Аронець, Почесного консула Угорщини у м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Василя Вишиванюка, першої заступниці голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук.

Настоятель храму Петра і Павла отець Василь освятив приміщення, благословив заклад на мирне проживання переселенців та побажав усім присутнім миру і злагоди в державі.

Ремонт у цьому закладі профінансовано угорською екуменічною службою допомоги HIA та його партнерами задля забезпечення комфортним житлом переселенців. Об’єкт реконструйовано у рамках реалізації проєкту «Підтримка відновлення України», який став можливим завдяки підтримці України з боку Швейцарії.

До його облаштування долучилися: Hungarian Interchurch Aid (HIA)-Угорська Екуменічна служба, Верховинська селищна рада, Громадський центр Еталон, Міжнародна організація з міграції, Благодійний фонд «Чисті серця», Швейцарський фонд з протимінної діяльності, Івано-Франківська обласна організація «Червоного Хреста України», Міжнародний фонд «NEEKA» та Громадська організація Ротарі-клуб Івано-Франківська.

У Верховинському районі відкрили шелтер для ВПО. ФОТО У Верховинському районі відкрили шелтер для ВПО. ФОТО У Верховинському районі відкрили шелтер для ВПО. ФОТО У Верховинському районі відкрили шелтер для ВПО. ФОТО

Джерело