Російська пропаганда поступово стає все більш абсурдною та стверджує, що армія РФ вже знищила в Україні кілька десятків комплексів Patriot.

Про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер під час засідання Постійної ради організації.

Він заявив, що в Кремлі почали відчувати зміну ситуації, тому почав ще абсурдніше брехати власному населенню.

"Це абсурд": представник США в ОБСЄ викрив брехню російської пропаганди про знищення Patriot

"Якщо вірити російським державним ЗМІ, то можна подумати, що російські ракети знищили кілька десятків комплексів Patriot в Україні. Але брехня не змінює реальність на місцях, навіть якщо вона заважає декому її бачити. А реальність така, що Україна стає сильнішою з кожним днем", - зазначив Карпентер.

Крім того, Карпентер зазначив, що українські сили протиповітряної оборони успішно протистоять російським ракетним атакам і атакам безпілотників. "І ми сповнені рішучості допомогти Україні ще більше покращити якість її протиповітряної і протиракетної оборони, в тому числі працюючи з нашими союзниками і партнерами над підготовкою українських пілотів на літаках F-16", - запевнив Карпентер.

Він додав, що міжнародна спільнота не збирається зменшувати допомогу Україні, попри численні російські атаки на мирні міста, які "лише посилюють нашу рішучість допомогти Україні перемогти і притягнути до відповідальності кожного, хто винен у цих жахливих діях".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розпіарені російські "Кинджали", які, за версією російської пропаганди, нібито неможливо знищити засобами ППО, збивають українські Сили оборони.

Крім того, ми раніше інформували, що захист України в повітрі зміцнів від 12% до майже 90% порівняно з початком війни.

Читайте також:

  • Чи можуть американські ЗРК Patriot збивати російські ракети Х-22: експерт дав відповідь
  • Українські зенітники “врятували репутацію” ЗРК Patriot — експерт
  • Експерт пояснив, чому небезпечно атакувати авіацію РФ за допомогою Patriot

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело