Жінка залишилася з приголомшливим рахунком за вечерю після побачення наосліп.

Про це пише mirror.co.uk.

Вона була спантеличена, коли її хлопець замовив додаткову їжу і заявив, що має віднести її своїм сусідам по кімнаті. Він покинув її посеред зустрічі і так і не повернувся.

Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею: його супутниця здивувала, що було далі

Жінка зрозуміла, що їй доведеться оплачувати чималий рахунок, гроші на який вона не мала.

"Чувак наперед замовив їжу для своїх "сусідів по кімнаті". Він пішов і сказав, що скоро повернеться, бо йому треба було віддати їм їжу. Він так і не повернувся. Я трохи психанула, а це було вже 30 хвилин. Офіціантка повернулася і запитала, чи все гаразд. Я сказала: "Ну, я не зовсім впевнена, тому що я була на побаченні наосліп, і він сказав, що понесе їжу своїм сусідам по кімнаті і скоро повернеться, але я маю відчуття, що він не повернеться, тому що більше не відповідає на мої повідомлення. Офіціантка сказала: "О, ні". Я сказала: "Так". Вона сказала: "Ні, все дуже погано. Він ще не заплатив за їжу". Тож я почала хвилюватися, бо це дуже гарний ресторан. Типу, найкращий", - розповіла вона.

На щастя, офіціантка врятувала жінку, яка поговорила зі своїм менеджером про ситуацію і розібралася в ній, а також дала їй безкоштовну пляшку вина, щоб вона могла розслабитися.

Вона додала: "Офіціантка сказала: "Одну хвилинку, я поговорю зі своїм менеджером". Вона повернулася трохи згодом із пляшкою вина. На неї мені хотілося плакати. Вона сказала, що ніхто не заслуговує на таке відношення. Я була так вдячна їй. Я залишила їй гарні чайові. Ніколи не бачила цього хлопця. Сподіваюся, карма наздогнала його".

Нагадаємо, 43-річна жінка з інвалідністю найняла татуйованого красунчика, щоб вперше зайнятися сексом. Вона відверто розповіла про свій досвід.

Читайте також:

  • Дівчина викрила бойфренда на зраді з іншим чоловіком: як вона вчинила
  • Винахідливий хлопець здивував імпровізованим пляжним туалетом: який він має вигляд (відео)
  • Чоловік винайшов мотоцикл, який працює на пиві – відео

Джерело