Відділення реабілітації та відновлювальної медицини відкрили у Надвірнянській районній лікарні.

Тут насамперед проходитимуть лікування військові, які отримали різного ступеня поранення й травми, повідомив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

У реабілітаційному відділенні працюватиме процедурний кабінет, кабінет фізичної терапії, кабінет ерготерапії, кабінет з терапії мови та мовлення, кабінет для надання психологічної допомоги, кабінет масажу, кабінет апаратної фізіотерапії.

“Реабілітаційні послуги на новітньому обладнанні надаватимуться не лише жителям Надвірнянської міської територіальної громади та області, а й пацієнтам з усієї країни, особливо нашим захисникам”, – зазначив Андрійович.

За його словами, проєкт був ключовим та обов’язковим.

Завдяки сучасним приладам і тренажерам захисники будуть проходити необхідну реабілітацію, відновлення функцій кінцівок й багато іншого. Основне завдання спеціалістів відділення — пристосувати кожну людину до життя після травми. Над цим працюватимуть логопеди, психологи та ерготерапевти.

Послугами цього відділення будуть користуватися не тільки військовослужбовці, але й інші пацієнти лікарні.

У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО У Надвірнянській ЦРЛ відкрили відділення реабілітації. ФОТО

Джерело