В Івано-Франківській області чоловік повісив собаку на очах у сусідських дітей. Жахливу інформація з фотографіями розповсюдили в соцмережах.

Чоловік на очах у дітей побив та повісив собаку. ФОТО


Як повідомили в Коломийській міськраді, мер Богдан Станіславський дав завдання заступнику і старості села з’ясувати, чи це не фейк. На жаль, факт підтвердився, тому староста вже звернувся у правоохоронні органи, пише newsroom.

У зоозахисній організації “UAnimals” повідомляють, що спочатку чоловік бив собаку, а тоді повісив його. Діти, які це спостерігали, зняли й розмістили фото та відео цього жорстокого поводження з твариною в соціальних мережах. Ці кадри миттєво набули розголосу. Поліція вже приїхала на місце злочину і вилучила тіло собаки на експертизу.

Зоозахисники також звернулися до поліції за частиною 2 статті 299 Кримінального кодексу України: жорстоке поводження з тваринами, вчинене у присутності малолітнього чи неповнолітнього.

За це передбачене обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Джерело