Військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, що США і Китай усе більше змагаються у інноваційних технологіях, щоб застосовувати різні роботизовані системи у війнах майбутнього.

Про це він розповів на каналі «My.ua».

«У The Wall Street Journal написали, що Вашингтон заохочує виробників і інвесторів із Кремнієвої долини долучатися до того, щоби виробляти різного роду інноваційно проєкти, починаючи елементарно, банально, від дронів, закінчуючи роботизованими платформами, того. Вони це аргументують тим, що не можуть сьогодні конкурувати із Китаєм», - розповідає Олександр Мусієнко.

Військовий експерт розповів, яку війну майбутнього готують США і Китай: те, що ми бачили у фантастичних фільмах

Як зазначає експерт, є інформація, що Китай вклав ледь не трильйон у розробки штучного інтелекту, роботизовані платформи, кіборги. До того ж, підкреслює він, це не якесь далеке майбутнє, це майбутнє, яке ми вже спостерігаємо. За словами експерта, сьогодні одним із пріоритетів конкуренції є штучний інтелект, який може бути вмонтований, скерований фактично у будь-які види озброєння, зокрема у дрони, літаки, будь-які роботизовані системи.

«У майбутньому роботи можуть відігравати саме ту роль, яку сьогодні виконують люди, зокрема і на полі бою, або сукупний елемент якийсь може бути. Тобто те, що ми бачили у фантастичних фільмах, те, про що писали автори-футурологи, поступово оживає. На цьому буде ґрунтуватися війна майбутнього і вже зараз закладаються параметри цієї війни», - пояснює Олександр Мусієнко.

Джерело