На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Михайло Липка та Юрій Дякун. Про смерть військових повідомили на Facebook-сторінках Чернелицької територіальної громади та голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба.

На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Михайло Липка, Степан Шталь та Юрій Дякун


Михайло Липка народився у 1974 році в селі Кунисівці колишнього Городенківського району. Боєць загинув 24 березня 2023 року поблизу села Берестове Бахмутського району.

У коментарі Суспільному заступник Чернелицької громади Роман Ластович розповів, що Михайло Липка був старшим стрільцем мотопіхотного батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Юрій Дякун народився у 1976 році. Чоловік з 2014 року займався волонтерством. Боєць пішов воювати 2 березня 2022 року.

Юрій Дякун загинув 26 березня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу біля села Шипилівка Луганської області, написав Ростислав Заремба.

Внаслідок отриманих поранень помер військовослужбовець з Прикарпаття Степан Шталь. Смерть бійця Суспільному підтвердив голова Витвицької громади Василь Ільницький.

На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Михайло Липка, Степан Шталь та Юрій Дякун

З його слів, Степан Шталь народився 9 січня 1999 року в селі Станківці. Пішов добровольцем захищати Україну на початку повномасштабного вторгнення РФ.

Джерело