До Міжнародного дня театру в Житомирському академічному муздрамтеатрі підготували святковий концерт. День театру не відзначали впродовж трьох років, тому для акторів це дуже важливо, розповіла Суспільному головна режисерка Житомирського обласного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги Наталія Тимошкіна.

Наталія Тимошкіна каже, що для глядачів підготували театральне дійство, де буде багато вокальний номерів і де будуть драматичні номери.

"Ця сцена вона чекала того, щоб були глядачі і було наше професійне свято. Тому що для акторів, для нас усіх це дуже важливо. Ми вирішили святкувати, незважаючи на такий складний час", – каже Наталія Тимошкіна.

Три роки не відзначали день театру: в Житомирі колектив драмтеатру підготував святковий концерт

Драматичним номером в концерті буде уривок з п'єси іспанського поета і драматурга Федеріко Гарсіа Лорки "Дім Бернарди Альби", каже артистка драми Оксана Рогутська, яка у виставі грає роль Мартир.

"Роль у мене ексцентрична, зовсім протилежна мені. Але дуже класно, коли актор робить протилежну собі людину. Я зовсім відрізняюсь від цієї дівчини. По-перше, це іспанки, вони всі з такими характерами. І зробити щось таке нове. Це круто для будь-якого актора. Це новий багаж, нові знання, нова особистість, яка народжується саме в процесі за допомогою репетицій і твоєї роботи", – сказала Оксана Рогутська.

Вероніка Мачульська, яка виконує роль Адели, говорить, що з нетерпінням чекає прем'єри і свого виходу на сцену.

"Мені подобається роль, – каже акторка, – мені подобається те, як моя героїня, як вона йде до свого кохання, незважаючи ні на що".

Андрій Глущук, актор та соліст в Житомирському муздрамтеатрі працює 10 років. Актор говорить, що роль Пеппі Римлянина, в якого закохуються жінки, йому до душі.

"Ця роль для мене дуже близька, тому що навіть зараз я відчуваю закоханість. Мені здається. що я кохаю кожну актрису в цьому театрі. За кулісами я обов'язково обійму кожну і привітаю з днем театру".

Святковий концерт до Міжнародного дня театру пройде в драмтеатрі 27 та 28 березня.

Читайте також Міжнародний день театру у Житомирі: театралізоване дійство та вистава зі збором грошей для ЗСУ. В ліцеї у Житомирі прихистили бездомну кішку, яка під час повітряних тривог спускалася з дітьми у сховище. "Незламні українки": у Житомирі відкрили виставку десятирічної Марти Грицанюк.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело