На Закарпатті суд виніс вирок трьом підліткам, які зґвалтували 14-річну дівчинку.

Зловмисники знімали весь процес на телефон та поширили відео у Мережі.

Інцидент стався влітку 2021 року.

На Закарпатті троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчину: як їх покарали

Про це повідомляє "24 Канал".

Воловецький районний суд Закарпатської області призначив трьом обвинувачем вирок у вигляді п'яти років ув'язнення. Однак їх звільнили від відбування покарання через те, що вони неповнолітні, призначивши випробувальний термін на два роки.

Зґвалтували знайому та усе зафільмували

За даними слідства, у серпні 2021 року дівчина прийшла на запрошення одного з трьох підлітків у підвал. Один із них вдарив дівчину в живіт, інший нахилив її голову та затиснув між ногами, аби та не чинила опору.

Потім підлітки роздягнули дівчину та по черзі почали ґвалтувати її. Свій злочин вони знімали на телефон і згодом розповсюдили ці кадри між учнями місцевої школи.

Мовчала, бо відчувала страх та сором

Сама ж дівчина певний час не розповідала нікому про те, що з нею трапилося. Водночас бабуся потерпілої каже, що помітила, як її онука змінилася – вона стала похмурою, замкнутою в собі та мала проблеми зі сном. Про зґвалтування вона дізналася від поліції.

Постраждала дівчина пояснила, що зі зловмисниками була у приятельських стосунках, тому й погодилася на запрошення до підвалу, бо навіть не підозрювала, що з нею можуть таке вчинити. Мовчання після цього дівчина пояснила тим, що відчувала страх та сором через те, що трапилося.

Відбулися компенсацією

У своєму рішенні про звільнення від відбування покарання з випробувальним терміном суд врахував те, що про зловмисників добре відгукувалися за місцем проживання й навчання та відсутність судимостей.

Однак постраждала просила виплатити 450 тисяч гривень моральної компенсації, але кожен з кривдників відшкодував лише по 20 тисяч гривень, через що сторона обвинувачення просила стягнути 390 тисяч гривень різниці на користь дівчини.

Суд задовольнив прохання тільки частково – зловмисників зобов'язали виплатити постраждалій по 60 тисяч гривень, а також покрити процесуальні витрати у розмірі понад 25 тисяч для кожного.

Нагадаємо, у Шостці на Сумщині 31-річний зловмисник зґвалтував своїх двох 15-річних сусідок.

Читайте також:

  • Новини світу
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Джерело