Україна не пробачить знущання зі своїх громадян. Ворог відповість за злочини. Усі російські терористи будуть розбиті. Про це сказав президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

Глава держави сьогодні взяв участь у двох заходах вдячності й поваги нашим воїнам – нашим захисникам і захисницям. У навчальних закладах Національної гвардії України відбувся випуск молодих офіцерів. Усі вони випускаються у склад діючих сил оборони й безпеки, у підрозділи нашої Національної гвардії, яка разом з усіма нашими воїнами боронить Україну.

«Я вдячний нашим хлопцям і дівчатам, які обрали для себе саме такий шлях служіння Україні, майбутньому українського народу – шлях офіцерів. Дякую всім родинам наших молодих професійних військових за таких синів і доньок. Патріотичних, сміливих і дієвих, тих, хто обрав можливість діяти заради оборони нашої держави й народу як свою професію», – зазначив президент.

«Терористи будуть розбиті». Зеленський присвятив вечірнє звернення українським захисникам (відео)

Розповів Зеленський і про роботу Служби безпеки України. Особливо відзначив хороші результати. За його словами, СБУ проходить фундаментальну внутрішню трансформацію. Служба повністю мобілізувалась для реального захисту держави. І дає зараз Україні такі результати, якими кожен із нас може лише пишатися.

«Працівники СБУ воюють із зовнішнім ворогом, знешкоджують внутрішні загрози, ставлять історичну крапку на будь-яких намаганнях Росії маніпулювати Україною через агентуру», – додав він.

Президент відзначив державними нагородами воїнів із лав СБУ, із лав Нацгвардії.

Також сьогодні в Україні з робочим візитом була делегація Світового банку. З українською стороною вони обговорили чинні програми підтримки для України. Особливо відновлення країни.

«Як і завжди, відзначу сьогодні наших бійців, які за минулу добу дали найкращий результат. Передусім на Донеччині. Славетна 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – дякую вам, хлопці! Морпіхи 36-ї бригади – молодці! 55-та окрема артилерійська бригада Запорізька Січ – дякую вам, воїни, за незмінну влучність, за справжній військовий гарт!», – додав глава держави.

Крім того, очільник України відзначив морпіхів «Тридцятьпʼятки» і 79-тої бригади десантно-штурмових військ. А також: 44-та артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола на Запоріжжі.

«Хочу окремо відзначити всіх тих наших бійців, які завдають окупанту ударів у відповідь на терор, які вираховують позиції ворога, з яких бʼють по наших містах. Кожна знищена позиція терористів – це врятовані життя наших людей. Я дякую і Збройним Силам, і розвідці, і воїнам Служби безпеки – кожному й кожній, хто долучається до виконання цього завдання... До справедливої вогневої відповіді саме тим, хто є джерелом терору. Дякую всім, хто наближає Українську перемогу! Слава кожному й кожній, хто в бою за Україну! Вічна памʼять усім, чиї життя забрала Росія та її терористична війна!», – завершив президент.

Джерело