Повномасштабна війна, розпочата росіянами після окупації Криму та частини Донецької, Луганської областей, триває вже другий рік.

Воїни ЗСУ успішно щодня знищують близько 800-900 інтервентів, які самі вирішили померти на українській землі. 

Здача в полон карається 10 роками в'язниці - окупантам приготували новий

Здача в полон карається 10 роками в'язниці - окупантам приготували новий

За останні місяці було проведено кілька обмінів військовополоненими. А зараз, як виявилося, Верховний Суд РФ заборонив своїм окупантам добровільно здаватись... 

Якщо військовий міг продовжити боротьбу, але здався, така поведінка розглядатиметься як злочин проти військової діяльності... саме так йдеться у пропагандистських ЗМІ з посиланням на Верховний Суд. Більше того, там зазначається і термін, на який росіяни можуть опинитися у в'язниці. Це може призвести до покарання у вигляді 10 років у колонії.

"Якщо ж військовий за фізичним станом не здатний уникнути полону, то складу злочину в цьому немає", - йдеться в повідомленні.

У поясненні суду йдеться про те, що окупант у будь-якому разі повинен включити режим "рембо" і навіть перебуваючи в оточенні, на відстані від свого підрозділу, повинен проявити опір ворогові.

Здача в полон карається 10 роками в'язниці - окупантам приготували новий

Більше того, як виявилося, якщо командир наказав зробити щось "кримінальне", то виконання цього наказу також носить кримінальну відповідальність. А дії командира вважаються "спонуканням".

Джерело