США запровадили нові санкції проти білоруського диктатора Олександра Лукашенка. Під обмеження потрапив літак Boeing 737, який належить уряду Білорусі і використовується як президентський літак.

Про це йдеться на сторінці Мінфіну США.

Зазначається, що Білий дім запроваджує санкції у відповідь на жорстокі репресії проти продемократичного руху і громадянського суспільства.

США запровадили нові санкції проти Білорусі: під обмеження потрапив літак Лукашенка

"Ці дії також підкреслюють готовність Сполучених Штатів закликати режим у Мінську до відповіді за його співучасть у необґрунтованій війні Російської Федерації проти України", - йдеться в повідомленні.

Заступник міністра фінансів США Браян Нельсон заявив, що Лукашенко проводить репресивні дії проти білоруського народу.

Зокрема, санкції запровадили проти:

  • Сергія Олеговича Никифоровича - директора "БелАЗу";
  • Валерія Валерійовича Іванковича - директора "МАЗу";
  • Ігоря Васильовича Карпенка, Олени Анатоліївни Балдовської, Дениса Володимировича Дука, Олени Костянтинівни Кунцевич, Олександра Геннадійовича Ткачова, Катерини Олександрівни Федосенко, Олександра Володимировича Южика – членів ЦВК Білорусі.

Ба більше, США запровадили санкції проти ЦВК Білорусі, Білоруського автомобільного заводу та Мінського автомобільного заводу.

Нагадаємо, лідери ЄС домовилися продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі з російською агресією, а також посилювати антиросійські санкції й надалі працювати над обмеженням ціни на нафту.

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Джерело