В Кіровоградському обласному театрі ляльок готують до показу прем'єрну виставу "Казка з чарівної скрині". Її адаптували з народної казки "Рукавичка". Працювали над виставою два місяці, розповіла головна режисерка театру Вікторія Ставріаніді-Стогодюк. Для вистави зробили 38 ляльок.

П’єсу до вистави написала разом з колегою, каже Вікторія Ставріаніді-Стогодюк."Ми вирішили піти далі й наділили всіх героїв, а їх сім, своїми характерами. Дали їм цікаві фрази для спілкування. У казці був дід, який ішов і загубив рукавичку. А в нас діда немає".

Усі 38 ляльок матимуть різні системи управління, каже головна режисерка. "Актори працюють перед завісою з собачкою. Така система називається . Для заднього плану – ляльки. Є ляльки, де шток зверху. Є зі штоком знизу. Потім ляльки з’являються на самій рукавичці. Головні герої у нас у системі ".

Адаптація

Максим Борисов грає роль кабана. "У мене кабан такий, трохи нахабний. Він господар. Сам на себе каже пан кабан, тому й голос в нього такий".

Олена Мудрієвська має кілька ролей. "У виставі я виконую ролі лисички, зайчика, жабки, білочки й дівчинки".

Художниця-бутафор Тетяна Царюк виготовляє ляльки. "Ця лялька зроблена з фанери, тут є механіка, вона вже фактурована тканиною, і далі її треба одягнути".

У театрі дошивають костюми для акторів. Головне, щоб у ньому було зручно працювати на сцені, каже художниця-модельєрка Леся Гнененко. "У кожного костюму є свої складнощі. На кожного актора він окремо викроєний".

Прем’єра відбудеться 25 березня.

Читайте також Розв'язати психологічну проблему за допомогою театру. У Кропивницькому влаштували театральну майстерню У Кропивницькому рятувальники створили квест-кімнату для школярів 11 реконструкцій впродовж 155 років. Історія театру імені Марка Кропивницького Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело