У Великій Британії 60-річну колишню вчительку примусово виселили з її пляжного будинку. Жінка переконана, що це сталось через заздрість сусідів, які вважали, що "вона занадто гламурна". 

Про це пише dailymail.co.uk. 

60-річна Мішель Спайсер стверджувала, що її виселили зі свого будинку на березі моря заздрісні місцеві жителі. 

"Занадто гламурну" 60-річну жінку сусіди виселили з будинку: чому так сталось

Вчителька на пенсії стверджує, що її виселили з пляжного будиночка вартістю 15 000 фунтів стерлінгів у Геринг-бай-Сі, Західний Сассекс, у жовтні 2021 року на тлі сварки з місцевими жителями через "антигромадську поведінку".

Мішель розповіла, що її стосунки з сусідами швидко погіршилися після того, як місцеві жителі почали їй заздрити. Вона стверджувала, що вони "заздрили її гламурному автомобілю та роботі моделлю". Вона стала першою за 25 років особою, яку влада примусово виселила з її помешкання. 

"Я думаю, це тому, що вони заздрять мені, бо я модель і дуже гламурно виглядаю зі спортивним автомобілем", - переконана Мішель. 

Також на думку жінки, місцеві були невдоволені, бо вона боролась за відновлення роботи громадського туалету. Також люди почали залишати образливі записки біля її автомобіля, який, як стверджувалось, вона неправильно паркувала. 

Представник районної ради Вортінга заявив: "Нам шкода, що до цього дійшло, але вперше за останні 25 років нам довелося вжити заходів щодо виселення одного з наших пляжних будиночків. Кількість скарг, отриманих від місцевих жителів, не залишила нам іншого вибору, окрім як визнати, що пані Спайсер порушила умови договору оренди".

Нагадаємо, дівчина заробляє 30 тисяч доларів на місяць, виконуючи дивні прохання чоловіків. 

Читайте також: 

  • У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів: поліція назвала шокувальну причину
  • Загадковий "вибух" не на жарт переполохав американців: що побачили очевидці
  • Жінка вистрибнула з літака на скейтборді і встановила новий світовий рекорд - відео

Джерело