Глава Євроради Шарль Мішель назвав основні теми для обговорення на саміті Євросоюзу 23-24 березня у Брюсселі. Про це повідомляється в поширеному листі-запрошенні лідерам ЄС. 

За його словами, Україна стане центральною темою для зустрічі представників країн Європи. За відеозв'язком до саміту приєднається український президент Володимир Зеленський, зазначив Мішель.

Глава Євроради запевнив, що незмінна прихильність до підтримки України включає притягнення до відповідальності, використання заморожених російських активів для Києва, а також згуртування світової спільноти навколо міжнародного порядку.

У ЄС вирішуватимуть подальшу долю заморожених російських активів

Крім того, на саміті планується обговорити постачання Україні протягом року 1 мільйон боєприпасів. Для цього європейським країнам необхідно вжити заходів щодо нарощування виробничого потенціалу оборонної промисловості, попередив Мішель.

Раніше йшлось про те, що Єврокомісія захотіла збільшити виробництво боєприпасів для українських військових та наростити їх постачання. Зокрема, йшлося про артилерійські снаряди калібру 155 міліметрів. Видання Spiegel повідомляло, що конкретні рішення, ймовірно, мають ухвалити на саміті ЄС у Брюсселі 23-24 березня.

Джерело