Прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо під час візиту в Україну відвідав Бучу - місто, яке стало символом жорстокості російських окупантів.

Про це пише Reuters.

Кісіду супроводжували перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.

Прем’єр-міністр Японії відвідав Бучу: фото

Японський прем’єр поклав квіти біля церкви, де ховали мирних жителів, убитих росіянами.

"Обурливою є ця жорстокість для мене. Дозвольте від імені моєї нації висловити скорботу за тими, хто загинув", — зазначив прем’єр.

У Києві Кішіда проведе переговори з президентом Володимиром Зеленським стосовно підтримки Японією відбудови України, а потім вирушить до Польщі.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Японія вимагає від Росії повернути північні території. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів надзвичайний та повноважний посол України в Японії Сергій Корсунський. 

Також Японія заборонила постачання до Росії напівпровідників та 3D-принтерів. Японія заборонить експорт до Росії товарів, які можуть зміцнювати російську промисловість та використовуватися підприємствами військово-промислового комплексу, зокрема, для виготовлення безпілотників. 

Читайте також:

  • новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Джерело