Новий період комендантської години дозволить збільшити час руху громадського транспорту

Комендантська година в Києві буде скорочена, найімовірніше, з неділі, 26 березня, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Про це повідомила КМВА у Telegram у п'ятницю, 17 березня.

У відомстві заявили, що триває процедурне узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві.

У Києві хочуть скоротити комендантську годину – графік роботи метро теж зміниться (оновлено)

Згідно з робочим варіантом, найвірогідніше з 26 березня комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що новий період комендантської години дозволить збільшити час руху громадського транспорту.

"Також скорочення тривалості має сприяти зменшенню соціальної напруги, нарощенню виробництва, створенню нових робочих місць. Підприємства сфери обслуговування також матимуть змогу подовжити час свої роботи", – зазначив він.

Наразі комендантська година у Києві триває з 23:00 до 05:00.

ОНОВЛЕННЯ. В Київській області комендатську годину теж скоротять. В Київській області комендатську годину теж скоротять. Триватиме вона як і столиці - з 00:00 до 5:00 ранку щодоби. Більшість обласних центрів України теж скоротили час дії комендантської години.

У зв'язку зі скороченням комендантської години в Києві метро теж змінює графік своєї роботи. З 26 березня метрополітен працюватиме на годину довше.

"Метро і наземний громадський транспорт з 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години - тобто, працюватимуть на годину довше", – повідомив мер Віталій Кличко.

Магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать свою роботу. З урахуванням часу, аби їх працівники могли дістатися додому до початку комендантської години.

Як повідомляв 5.UA, через ворожі ДРГ на Херсонщині запроваджують подовжену комендантську годину. До 17 березня на Херсонщині діяла нова комендантська година із 17:00 до 6:30. 

Дивіться також відео: Українські партизани окупованих міст просять усіх долучитися до флешмобу

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело