Дружина народного депутата від партії «Слуга народу» Олександра Божкова, відома акторка Ганна Саліванчук в інтерв'ю ютуб-каналу «Слава+» розповіла, що її чоловік розповідає вдома про свої депутатські будні.

 

На запитання ведучого програми Слави Дьоміна, що нардепи говорять у кулуарах Верховної Ради, Ганна спробували з'їхати з теми: «Я не ходжу в кулуари ВР, тому не можу сказати – треба піти і послухати». Однак згодом розповіла деякі подробиці: «Останнє, що чоловік мені казав: є хороші моменти. Можливо, все може закінчитися швидко. Але «швидко» – це два-три місяці».

Дружина нардепа від «Слуги народу» розповіла, що в Раді кажуть про терміни закінчення війни

«Багато хто говорить, що війна може закінчитися до весни. Власне, і там такі думки?», – перепитав ведучий. «Так, нічого нового. Все одно всі секрети тримаються в тих головах, які тримають секрети», –  відповіла Саліванчук. «Як ти ставишся до глобальних перестановок в верхівці влади?» – продовжив розпитувати Дьомін. «Я в цьому не розуміюся. І коли чоловік мені починає щось розповідати, кажу: навіть не хочу це чути. Не запамятовую прізвища – мені не цікаво. У мене є подруги, яким цікаво, і які розуміються в цьому. Я не хочу лізти, бо нічого не зміню. А забивати свої мізки інформацією, яка мені не цікава, не хочу. На жаль чи на щастя – не знаю», – відказала акторка.

«Я би ніколи не пішла в політику. Вони постійно брешуть – як не включу засідання Верховної Ради – там такі актори! Думаю: та вам треба на сцену Театра Франка йти», – додала Ганна.

Джерело