У столиці у Vcentri Hub Шевченківського району проходять курси підприємництва для жінок-переселенок. Їх навчають, як створити власний бізнес і в подальшому його розвивати.

Про це повідомила заступниця заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, 35 жінок, що приїхали до столиці, тікаючи від війни, отримують навички щодо започаткування власної справи і створення бізнес-планів. Після завершення проєкту організатори продовжать підтримувати зв'язок з учасницями курсів і допомагатимуть залучати фінанси для реалізації їхніх ідей.

У столичному Vcentri Hub жінок-переселенок навчають, як відкрити власний бізнес

Організатори проекту — Український Жіночий Фонд, Біла Стрічка Україна та центр "ЯМаріуполь. Київ".

За словами Марини Хонди, особливістю проєкту є те, що, крім знань у сфері підприємництва, жінки отримують допомогу у соціальній адаптації і подоланні травм, спричинених війною.

У суботу, 11 лютого, учасниці бізнес-курсів у столичному Vcentri Hub отримають сертифікати та зможуть втілювати в життя свої бізнес-ідеї.

Що відомо про діяльність просторів Vcentri Hub у Києві

У Києві упродовж січня у міських просторах Vcentri Hub провели більш як пів сотні заходів: тренінги з домедичної підготовки, правові консультації, навчання фінансової грамотності, психологічна допомога, клуби для дітей, фотовиставки.

Загалом із початку повномасштабної війни на базі Vcentri HUB відбулося понад 470 заходів, 25% із яких – для вимушених переселенців.

Столичні громадські простори Vcentri Hub продовжують працювати в умовах воєнного стану. За 2022 рік участь у заходах на базі хабів взяли більше 20 тисяч киян.

Читайте також

Понад двісті бізнесменів Київщини отримали схвалення проєктів від "єРобота"

Джерело