76-річна жінка, яка загинула 7 лютого у власному будинку під час обстрілу з боку РФ, не могла спускатися до підвалу, бо хворіла на ноги. Про це Суспільному розповіла староста села Павлівка Білопільської громади — Світлана Федорченко.

Син загиблої жінки встиг спуститися до підвалу, розповідає Світлана Федорченко. Наразі чоловік переїхав до сестри у Білопілля.

З території РФ село Павлівка, що неподалік від Білопілля, обстріляли 120 мм мінами, каже староста села Світлана Федорченко, пославшись на висновки вибухотехніків поліції, що приїжджали на місце.

Староста села Павлівка на Сумщині розповіла про обстріл, від якого загинула жінка

"Десь, близько 3 години дня почався обстріл, було близько 20 прильотів, свистіло над головою, били по школі, в центрі села і було пряме влучання в будинок Яценко Лідії Василівни, в результаті чого вона загинула на місці", — розповідає жінка.

Біля подвір’я цього будинку 7 лютого також вибухнула міна, контужений пес майже не реагує на нашу присутність.

В цей дерев’яний будинок осколки міни влучили знизу. Старий диван розплющило об стіну, а теплі речі так і залишилися в шафі.

Люди, яких ми зустріли на вулицях не захотіли говорити про своє життя публічно.

У лютому 2022 року у одній із серій телепроєкту "Глушина на кордоні" ми розповідали про село Павлівка.

У Павлівці з 1,5 тисячі населення лишилося менше третини, сказала Світлана Федорченко, а в сусідньому селі Волфине, де до повномасштабного вторгнення жило понад 300 людей, нині немає нікого.

Читайте також "Заходив на поріг і завжди мені медальку давав, або грамоту". Бабуся про загиблого онука-військовослужбовця з Сумщини.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело