Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив про затримання колишнього начальника митного поста "Чорноморськ-порт". Він вимагав хабаря за вивіз зерна та видачу відповідних сертифікатів. 

Про це він написав у своєму телеграм-каналі. 

За словами Арахамії, начальника митного поста затримали 8 лютого буквально кілька годин тому. Політик заявив, що він обурений нахабністю чиновника, який під час масштабних перевірок митниці вимагав хабаря. 

"Людина взагалі без страху": Арахамія - про затримання ексмитника, який вимагав хабар за вивіз зерна

"І це в той час, як наш президент, керівництво Офісу глави держави, уряд і дипломати працюють над тим, щоб збудувати "зерновий коридор". Наші військові його охороняють, бізнес бореться за кожен долар експортної виручки, і тут з’являється якийсь покидьок, який думає, що може організувати собі на цьому схему. І йому по барабану, що хтось у світі чекає це зерно, що не так давно звільнили все керівництво митниці, що обшуки й підозри не злазять з новин. Людина взагалі не має ні страху, ні моральних принципів", - написав Арахамія. 

Обшуки на митниці та звільнення усього керівництва: що відомо 

1 лютого посад позбулися керівник української митниці та два його заступники. 

Цьому передувало те, що правоохоронці викрили понад 10 високопосадовців, які причетні до схеми розкрадання коштів на експорті українського зерна. Серед них – заступник начальника одного з департаментів Державної митної служби та керівництво Одеської митниці. 

Крім того СБУ викрила схему на Житомирській митниці, яка завдала збитків бюджету на майже 40 мільйонів. Посадовці допомагали імпортувати іноземні машини швидкої допомоги без сплати встановлених митних платежів.

Читайте також:

Митники з трьох областей вимагали "данину" за експорт зерна: заробляли сотні тисяч гривень за день

Одеські митники вилучили в українця американський літак, який той віз до Молдови на причепі: фото

"Такса - 500 євро з автобуса": керівників митного поста "Тиса" спіймали на хабарі (відео затримання)

Джерело