Ліде партії "ЄС" наголосив: маємо сьогодні сконцентрувати потужний фінансовий ресурс і забезпечити всім, чим необхідно, ЗСУ

Петро Порошенко під час поїздки у розвідбат на північному напрямку заявив, що скорочувати грошові виплати військовим неприпустимо, він наголосив – нічого важливішого за армію зараз бути не може. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

"В першу чергу ми маємо різко збільшити фінансування Збройних Сил. І вчора в парламенті ми порушили питання про категоричну неприйнятність зняття з військвослужбовців, які не знаходяться на першій лінії, 30 тисяч. Ми повністю поділяємо, що має відрізнятися грошове забезпечення тих, хто знаходиться на передку, і тих, хто знаходиться в тилу. Але для цього треба підвищувати доплати тим, хто на фронті. Це ж очевидно", – наголосив Петро Порошенко.

Треба підвищувати доплати військовим, нічого важливішого за армію немає – Порошенко на північному фронті

Він також пояснив, що кошти в бюджеті для цього є, зазначється у пресслужбі.

"Ви запитаєте мене, де взяти гроші? Там, де і мали брати гроші рік тому, з дорожнього фонду. Там є 50 млрд грн. Терміново, нічого не може сьогодні бути важливіше, ніж зараз забезпечити фінансування армії. Дороги будемо будувати після нашої перемоги, яку зараз ми маємо забезпечити", – зазначив Порошенко.

"Наша команда розробляє зараз пропозиції, маємо сьогодні сконцентрувати потужний фінансовий ресурс і забезпечити всім, чим необхідно, ЗСУ. Нічого важливішого немає", – наголосив лідер партії "ЄС".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: 

уряд має повернутися до системи PROZORRO з харчуванням для військових – Порошенко.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело