Лідер партії "ЄС" наголосив: ми маємо зробити все від нас залежне для того, щоб забезпечити контрнаступ ЗСУ

Петро Порошенко привіз у 54-й розвідбатальйон на північному напрямку "Старлінки", радіостанції, автомобільні шини, хімічні грілки для рук та інше спорядження. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

П'ятий президент наголосив: через рік після повномасштабного вторгнення рф загроза повторного наступу зросла, але українці готові дати ворогу по зубах.

Українці готові дати ворогу по зубах: Порошенко привіз допомогу розвідникам на північний фронт

"Ми зустрічалися на сході під час важких боїв. І важко собі уявити військову частину, яка більш ефективно використовує ту допомогу, яку наша команда надає. Дуже приємно бачити знайомі DAFи, які виконують бойове завдання", – зазначив Порошенко.

"Колись ми передавали хлопцям DAFи. Так ось вони поставили на них "зушки" і тепер нещадно б'ють росіян", – розповів лідер партії "ЄС".

"Ми сьогодні привезли "Старлінки", радіостанції, бо зв'язок і комунікація – це те, що ви просили. І цей діалог у нас виходить дуже вдалий. Привезли мрію кожного зам по тилу – шини. Бо автівки при такій погоді без коліс в поле не виїдуть", – сказав Порошенко.

"І те, що Марина знайшла в Європі і привезла – це хімічні грілки. Погода ще холодна, і ми не маємо допустити, щоб наші військовослужбовці мали обмороження або рук, або ніг. 5 тис. грілок допоможуть перенести зимові холоди", – сказав лідер  партії "ЄС".

У пресслужбі партії "ЄС" зазначили: "розвідники дякують за чергову допомогу і показують трофейну техніку, яку відбили у росіян. Кажуть – рації якраз потрібні, щоб пустити в діло відремонтовані трофеї".

"За радіостанції ми вам щиро дякуємо, тому що ми сьогодні буквально поставили ще один трофейний танк в стрій, одразу радіостанція туди піде. І ви нам просто закрили цю проблему", – пояснили бійці.

Порошенко зазначив: "це ж не просто радіостанції. Це спеціальний мобільний комплект, яким оснащуються бойові броньовані машини, танки і автомобілі, БТРи. І вона має значний радіус.. Мені приємно, що саме їх ми сьогодні передаємо".

Розвідники також показали трофейний "Урал" та БТР: "це ми забрали у рускіх, коли вони йшли на Київ і назад відходили".

"Ми маємо зробити все від нас залежне для того, щоб забезпечити контрнаступ української армії, який має зірвати наступ армії російської. І сьогодні кожен має зробити все, що можна, щоб якнайшвидше поставити в війська все необхідне", – зазначив п'ятий президент України.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: Що Порошенко додав до "Армія. Мова. Віра": велике підсумкове інтерв'ю 2022 року.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій

Джерело