7 лютого в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами за Україну загинули ще троє волинян: Віктор Сагаль, Олександр Хомяк та Віктор Іваницький.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Віктор Сагаль

В Сереховичівській громаді оголосили п'ятиденну жалобу. У бою загинув 47-річний захисник Віктор Сагаль, який пішов у військо добровольцем. Влітку чоловік отримав важку контузію, але знову пішов на передову.

Втрати Волині: повідомили про загибель ще трьох захисників

Загинув військовий 3 лютого внаслідок вибухової травми в районі населеного пункту Дворічне Куп'янського району Харківської області. У бійця залишилися двоє дітей, матір та дружина. Дату прощання з Віктором Сагалем в громаді повідомлять пізніше.

Олександр Хомяк

4 лютого виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку загинув військовослужбовець Олександр Хомяк, – повідомили в Турійській громаді. Захиснику було 38 років.

У війську волинянин служив з квітня. Був сапером-радіотелефоністом. В Олександра Хомяка залишилися дружина, донька та син. Прощатимуться з бійцем 8 лютого, в місті Вишгород.

Віктор Іваницький

Лучанину Віктору Іваницькому було 48 років. Україну чоловік захищав з березня, був кулеметником стрілецького відділення, – повідомили в Луцькій міській раді.

Відомо, що солдат загинув 5 лютого. Віктор Іваницький отримав смертельні поранення під час виконання бойового завдання районі населеного пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області. Дату прощання в міській раді сповістять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело