За його словами, вже влітку стане зрозуміло, що Україна перемогла у війні з Росією.

Астролог Влад Росс дав точний прогноз щодо закінчення війни

Астролог Влад Росс розповів, що війна в Україні може закінчитися в той самий момент, коли помре президент РФ Володимир Путін. Однак є передумови, що це станеться тільки влітку.

Як розповів експерт у коментарі УНІАН, 22 лютого буде жорсткий квадрат Урану і Меркурія. У цей період Венера увійде в знак Овна, а це планета вогню. Тому поблизу річниці війни, 24 лютого, може бути черговий наступ на Україну.

“Все, що робить Путін, він потім повторює. Тому поблизу річниці війни він може спробувати захопити Донецьку і Луганську області, щоб в кінцевому підсумку змусити Україну піти на переговори. Але йому не вдасться це. Україна вистоїть і переможе”, – сказав Росс.

Однак він попередив, що потрібно побоюватися танкових проривів у західній частині Донецької області. За словами Росса, головна мета окупантів – Слов’янськ і Краматорськ.

Така ситуація триватиме до середини травня. Але вже в кінці весни буде сприятливе входження Юпітера в знак Тельця – планети миру. І вже влітку стане зрозуміло, що Україна перемогла.

Джерело