Астролог Влад Росс прогнозує, що напередодні 24 лютого Росія знову спробує наступити на Київ, як рік тому. За його прогнозом, на цей раз росіяни можуть зайти з лівого берега, а не з правого.

Астролог назвав українські міста, які Росія спробує захопити до 24 лютого

Однак при цьому астролог переконаний, що шанси на “прорив” столиці в окупантів мінімальні, і їм не вдасться довести задумане до кінця.

“Шанси на це мізерні, ніякі, але у Путіна нав’язлива ідея – оточити Київ. Оскільки минулого разу російські війська всі розграбували у передмісті Києва на правобережжі, то цього разу, швидше за все, вони рушать через Чернігів, щоб вийти до Києва на лівому. березі Дніпра”, – заявив Влад Росс.

Окрім Київської області, у зоні ризику астролог бачить Донецьку область, зокрема Слов’янськ та Краматорськ. Ці населені пункти рашисти хочуть взяти найближчим часом.

За словами Росса, лютий стане точкою відліку падіння Путіна, і саме у лютому його вертикаль влади буде зламана. Якщо російські війська таки підуть у наступ на Київ, то Путін точно програє, і війна закінчиться раніше, ніж очікував російський президент.

Джерело