6 лютого — 348 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, текстовий онлайн англійською — тут. Відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини.

Головне на цей час Президент Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти атомної галузі Росії. Йдеться про російський "Росатом" та інші компанії. Армія РФ тричі обстріляла Херсон: один чоловік отримав поранення. Під атаку потрапили мікрорайони Острів та Житлоселище. На найближче засідання Ради винесуть питання про звільнення з посади міністра оборони Резнікова. На цю посаду винесуть кандидатуру голови ГУР Кирила Буданова. Росіяни зранку 5 лютого обстріляли центр Харкова: одна з російських ракет влучила у центральний корпус Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Легкі поранення отримав охоронець. Ще одна ракета влучила під фундамент житлової чотириповерхівки, постраждали щонайменше четверо людей. У Міністерстві внутрішніх справ розпочали формування штурмових бригад "Гвардія наступу" для проведення наступальних дій, звільнення тимчасово окупованих територій. За день з початку запуску до підрозділів забажали приєднатися тисячі добровольців.

Про це в ефірі телемарафону Суспільного розповіла речниця Донецької ОВА Тетяна Ігнатченко.

Санкції проти

"Евакуація з області триває. Вона безпечна. Люди поступово виїжджають. Основна маса жителів поїхала з Донеччини. З 1 мільйона 670 тисяч в області залишилось 540 тисяч. Гарантувати безпеку у населених пунктів Донеччини ніхто не може", — розповіла Ігнатченко.

За її словами, найбільша кількість переселенців з Донецької області зареєстровані в Дніпропетровській області.

Джерело