Новий наступ армії РФ: під загрозою два регіони і два великих міста – експерт

Новий наступ армії РФ: під загрозою два регіони і два великих міста – експерт

У разі нового масштабного наступу російських окупантів в Україні, який готує російський диктатор Володимир Путін, під найбільшою загрозою опиняться Донецька та Луганська області. також диктатор РФ може наказати загарбникам наступати або на місто Запоріжжя, або на Павлоград.

Таку думку висловив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко в інтерв’ю ТСН.ua. Він зазначає, що наступ з території Білорусі зараз найменш ймовірний.

“Якщо ми виходимо з логічних речей, то в цьому випадку, більше всього, північний напрямок зі сторони Білорусі найменш вірогідний. Їм потрібно щось робити на Донбасі. Вся соціологія говорить, що одна із причин, яку росіяни собі уже придумали і яка є для них важливою, “ми захищаємо народ Донбасу. Сам по собі Донбас Путіну не потрібен, але в силу того, що він сам себе загнав у пастку, він буде змушений воювати там”, – зазначає експерт.

Другим напрямком наступу окупантів може стати або Запорізька, або Дніпропетровська область.

“Другий напрямок – це, безумовно, або Запоріжжя, або Павлоград. У цю сторону, інших варіантів я не бачу. З моєї точки зору, ключова точка цієї війни – це Мелітополь”, – каже експерт.

Джерело