Відома журналістка, ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча нагадала про важливість своєї місії та закликала українців по можливості допомогти. Про це вона написала в соціальній мережі instagram. 

Катя Осадча з перших днів війни робить багато, щоб підтримати українців та допомогти тим, хто цього потребує. Зокрема, телеведуча запустила проєкт з пошуку безвісти зниклих українців, який допомагає родичам возз'єднатися. 

Катя Осадча розповіла про важливу місію та попросила українців про допомогу:

Катя Осадча розповіла про важливу місію та попросила українців про допомогу:

Так, цього разу Катя Осадча поділилася атмосферним фото, на якому позує у стильному пальті біля дерева. Телеведуча нагадала про те, як важливо зараз підтримувати один одного та розповіла, чим зараз займається. 

"Зараз час допомоги та підтримки. Наш пошук зниклих не лише пошук безпосередньо на підконтрольних територіях та в окупації, це також пошук та допомога родичам цивільних заручників", - розповіла телеведуча.

Катя Осадча закликала українців стежити за її роботою, адже завжди є шанс побачити знайому людину, яку розшукують рідні та допомогти їм возз'єднається.

Також наш портал інформував,  що Катя Осадча помітила, як кардинально змінилися бажання українців на свята: "Не спираємося на долю".

Джерело