Сьогодні на Прикарпатті поховали Героя України, видатного поета, громадського і державного діяча Дмитра Павличка.

Про це повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

Його пам’ятатимуть як одного із учасників державотворення нашої країни. Дмитро Павличко був одним із авторів Декларації про державний суверенітет України й організаторів Народного руху України.

Наш земляк прославився і своєю видатною поезією. Він є автором слів пісні “Два кольори”, яка стала народною і протягом десятиріч продовжує об’єднувати українців всіх поколінь. Дмитро Павличко був талановитим перекладачем. Саме завдяки його зусиллям з’явилося повне зібрання творів Шекспіра.

“Наша країна втратила великого патріота і генія нашого народу. Кожен українець пам’ятатиме його наполегливу боротьбу за українську незалежність та багатогранний творчий доробок”, – додає очільниця області.

На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО На Прикарпатті поховали видатного поета Дмитра Павличка. ФОТО

Джерело