Оплата праці педпрацівникам за викладання додаткових годин

Оплата праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів та установ освіти, що визначені у статті 103-2 Бюджетного кодексу України, зокрема за викладання додаткових годин навчального плану для учнів групи I на окремі предмети, факультативні курси, індивідуальні заняття тощо, може здійснюватися як за рахунок коштів освітньої субвенції, так і за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Про це повідомляє Всеосвіта.

Засновники закладів освіти самостійно здійснюють розподіо освітньої субвенції між відповідними закладами та установами освіти для забезпечення в повному обсязі обов’язкових виплат за оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам, — йдеться у повідомленні Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Оплата праці педпрацівникам за викладання додаткових годин Оплата праці педпрацівникам за викладання додаткових годин Оплата праці педпрацівникам за викладання додаткових годин

Нагадаємо, посадові обов’язки педагогічних працівників не обмежуються лише виконанням педагогічної роботи, а включають й іншу педагогічну діяльність, передбачену посадовими обов’язками. Відповідно до статті 51 Кодексу законів про працю України працівник повинен виконувати трудові обов’язки й отримувати оплату праці в розмірі повної тарифної ставки. Тому скорочення тривалості уроку не є підставою для зменшення норми часу, що передбачається на вивчення предмету і не є підставою для зменшення норми часу для оплати.

Джерело