Співачка Оля Полякова вже не приховує свій вік, однак хоче виглядати молодшою. На своїй сторінці в Інстаграм виконавиця повідомила, що зважилася на чергову омолоджуючу процедуру.

Блок галереї

«Знову буду молоденькою», – похвалилася Полякова перед процедурою. Наступне селфі артистка зробила вже на знімальному майданчику, вихваляючись і новим обличчям, і вбраннями та зйомками, які стартували, незважаючи на війну.

В якому проекті знімається співачка, вона не повідомила: «Ну що, дорогі мої, незважаючи на те, що в нашій країні триває війна, у нас почалися зйомки. Слава Богу! І сьогодні перший знімальний день, і я ось така гарна».

Полякова показала себе після процедури омолодження

Свій справжній вік артистка намагалася приховувати до літа 2022 року. Тоді, в ефірі програми «Дорослі дівчатка», яку Оля Полякова веде з Машею Єфросініною, співачка зізналася, що насправді їй 43 роки, а не 38, як всі вважали досі.

«Так, я приховувала свій вік, – каже Оля Полякова. – Мені здавалося: ось я так виглядаю і ніхто мені не дає мого віку, то чому маю його називати? Я не розуміла, чому це відбувалося, але потім, коли почала розбиратися, усвідомила, в чому справа: коли мені виповнилося 30 років, я нічого не досягла. Я була ніким, хоча вже років 15 працювала, як клятий кінь. Але ніхто не звертав на мене уваги, мої пісні слухали лише родичі, кліпи, які знімала, дивився лише чоловік. Він, власне, і давав на них гроші. У 30 років у мене був великий день народження, на який нарешті прийшла преса. І коли мене запитали про вік, мені здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем, це якось соромно, і я сказала, що мені 25. Так і пішло».

Джерело