У передмісті Харкова селі Циркуни поставили намет, де кожен, хто потребує може безплатно взяти речі.

Про це Суспільне Харків розказав заступник начальника Циркунівської військової адміністрації Ігор Кузьменко.

"Для людей, які в нас постраждали від пожеж і всього іншого, а в нас великі руйнування у громаді, ми поставили такий намет. Для того, щоб можна було привозити речі, і люди мали вільний доступ до цих речей, вибирали будь-які теплі речі чи інші, які їм потрібні в цей момент", — каже Ігор Кузьменко.

У Циркунах роздають безплатно одяг тим, хто втратив майно внаслідок війни

За його словами, в наметі є речі для чоловіків, жінок та дітей: "Це гуманітарна допомога від обласної адміністрації й від ринку Барабашово".

Житель Циркунів Єгор Левадний знайшов серед речей дві пари туфель для дружини.

"Хороші туфлі. Задоволений. 36-й розмір. Класні. Це дружина носитиме без сумніву. І вони ж свіжі, всюди все нормально. І друга пара. 36-й, маленький каблучок. Краса", — сказав Левадний.

За словами Кузьменка, частину одягу везуть у Черкаські Тишки і Руські Тишки.

"У якийсь момент у нас в громаді залишалося 1,5 тисячі людей з 10 тисяч. Зараз у нас вже 3,5 тисячі людей", — говорить Ігор Кузьменко.

Що відомо 7 травня Збройні сили України взяли під контроль село Циркуни, звідки російські окупанти два місяці били по Харкову. Після звільнення село обстрілювали з різних видів озброєння російські військові. Село зазнало значних руйнувань житлових будинків та інфраструктури. У грудні 2022 року обленерго змогло повернути світло першим 300 абонентам: люди не мали електропостачання понад 9 місяців. За попередніми даними, під час війни загинули 50 жителів Циркунівської громади. Під час окупації голову громади Миколу Сікаленка викрадали російські військові та намагалися схилити його до співпраці. Читайте також

"Хочеться пройтися, пробігтися": як житель Циркунів одужує після поранення внаслідок російського обстрілу

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело