Президент Володимир Зеленський розповів про "першу перемогу" державної компанії в судах проти Росії щодо захопленого в Криму.

Про це глава держави сказав під час свого традиційного відеозвернення увечері, 7 грудня.

За його словами, Верховний суд Франції залишив у силі рішення про стягнення з Росії коштів на користь українського "Ощадбанку". Сума з нарахованими відсотками – майже 1,5 мільярда доларів.

Майже $1,5 млрд на користь України: Зеленський розповів про "першу перемогу" щодо Криму

Зеленський нагадав, що цей судовий процес тягнувся ще від 2015 року.

"Понад 6 років боротьби, десятки тисяч сторінок юридичних документів, багато надій і не менше скепсису, який дехто висловлював... Але є ця перемога для України. Росія відповідатиме за всі вкрадені активи Української держави та компаній.

Це перша перемога державної компанії в судах проти Росії щодо захопленого в Криму, і я дякую кожному й кожній, хто забезпечив цей результат", – підсумував президент.

Раніше у Forbes підрахували, скільки грошей Росія витратила на війну проти України. Лише за минулу ракетну атаку, 5 грудня, Кремль потратив 400-500 млн дол.

За інформацією видання CBS News, в Росії розпочався процес глибокої рецесії. Зокрема, ситуація в економіці погіршується через мобілізацію.

Читайте також:

Є два сценарії: Жданов описав, що буде після виходу українських сил на кордони 1991 року

Енергетичне роззброєння Росії: як нафтове ембарго позбавить країну грошей на війну проти України

В Україні почали продавати активи російських банків: серед найбільших лотів — комплекс "Промінвестбанку" в Конча-Заспі

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело