Бабуся повернулась до себе додому, до Ічні Чернігівської області.

Скандал в “Хлібному” отримав продовження: що відомо про бабусю Женю, версія кафе

Гучна історія, яка сталась в київському кафе-пекарні “Хлібний” з чернігівською пенсіонеркою Євгенією Рохлею, отримала продовження.

Деталі – від кореспондентів ТСН.ua.

Як розповіла в коментарі ТСН.ua волонтерка Людмила Черкас, у неї з’явилась інформація, що пані Євгенія повернулась до себе додому, до Ічні Чернігівської області, а незабаром волонтери мають намір допомогти їй прибрати подвір’я та облаштувати побут в будинку.

Кафе повідомило про свою версію подій
Журналіст ТСН.ua побував в кафе-пекарні “Хлібний” на столичному Пасажі, звідки, за словами колишньої заступниці міністра соцполітики з питань європейської інтеграції Анни Сєргєєвої, вигнали літню жінку.

“В жодному разі звідси її ніхто не виганяв. Вона попрохала чаю та поїсти. Офіціант пішов приготувати для неї, все це можно побачити на відео. В той момент, коли вона чекала, до неї і звернулась жінка. Як з’ясувалось згодом – це була заступниця міністра. До цього можемо додати, що час від часу до нас заходять люди, які прохають чаю та поїсти, ми не відмовляємо”, – розповіла нам адміністраторка закладу Ольга.

Під час розмови Ольга додала, що після того, як історія набрала розголосу в Мережі, на її особистий телефон почали приходити образливі повідомлення від колишніх відвідувачів закладу. Як з’ясувалось, автор одного з них навіть прокляв кафе, послугами якого користувався.

Скандал в “Хлібному”: що відомо
Нагадаємо, в кафе-пекарні “Хлібний” на Хрещатику 85-річну бабусю, яка зайшла погрітися та попросила поїсти, офіціантка нібито виганяла на вулицю. Про це в соцмережі розповіла колишня заступниця міністра соцполітики з питань європейської інтеграції Анна Сергєєва, яка стала свідком інциденту. Анна Сергєєва повідомила, що офіціантка двічі попросила бабусю вийти з кафе нібито за розпорядженням адміністраторки.

Після цього ця історія отримала широкий розголос. Своєю чергою волонтерка Людмила Черкас приїхала до Ічні на Чернігівщині, де мешкає бабуся Женя. Згодом в соцмережі волонтерка показала світлини будинка, де мешкає жінка та поспілкувалася з її сусідами. Волонтерка повідомила, що будинок потребує ремонту, навколо нього немає паркану, а голодні кози тероризують все місто.

 

 

Запис Скандал в “Хлібному” отримав продовження: що відомо про бабусю Женю, версія кафе спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело