В російській армії дуже багато дезертирів, але ця тенденція не змінюється з повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Це залежить не від просування ЗСУ, а від умов, в яких опинилися мобілізовані.

Експерт розповів про величезні проблеми в російській армії


“Мобілізовані не готові виконувати завдання. Вони не розуміють, на які завдання їх мобілізували, перебуваючи на чужій території, розуміючи, що вони знаходяться практично готових “напів котлах” і “котлах” української армії”, – зазначив військовий експерт Роман Світан.

При цьому він вказав, що рух ЗСУ в бік Азовського моря перекриє сухопутний коридор і росіяни на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей, а також Криму опиняться в оперативному котлі.

“Бачачи всі ці дії, багато відмовників йдуть з бойових позицій. У тій же Запорізькій області їх ганяють по степах вертольотами. Це велика проблема для російської армії, відмовників буває іноді стільки ж, скільки і 200-х”, – розповів експерт.

При цьому він вважає, що за Бахмут доведеться битися до останнього окупанта, тому що за нього взялися найманці ПВК “Вагнер”.

“Бахмут швидше за все буде гарячою точкою до закінчення цієї кампанії. За цю ділянку приблизно в 10 кілометрів взялися учасники так звані приватна військова компанія “Вагнера”. Їм зараз не можна її втратити. Вони виконують роботу по виходу на водовід, який йде з Сіверського Дінця. Якщо вони не виконають, то політичне реноме Пригожина і військове реноме “Вагнера” просто помре. Вони не підуть з-під Бахмута, поки всі там не загинуть”, – пояснив Світан.

Також він анонсував Хороші новини біля Кремінної та Сватового.

Ситуація на Бахмутському напрямку – що відомо
Аналітики Інституту вивчення війни заявили, що окупанти просуваються до Бахмута. При цьому росіяни йдуть в наступ в районі Авдіївка-Донецьк, але знаходяться в обороні на лінії Сватове-Кремінна.

У свою чергу радник ОПУ Олексій Арестович підкреслив, що російська армія зігнала під Бахмут 40 БТГ, щоб захопити весь Донбас. На його думку, Бахмут не зможуть захопити росіяни.

Джерело