У Новоукраїнському центрі дитячої та юнацької творчості, що у Кіровоградській області, шиють для бійців плащі, шапки, балаклави й шарфи. Роблять це працівниці центру й інші місцеві жительки, рідні яких на фронті. Гроші на тканину та інші матеріали витрачають свої. Пошите передають рідним військовим, а вони далі на фронт.

Працівниці Новоукраїнського центру дитячої та юнацької творчості допомагають українським військовим з початку російського вторгнення. Одна з них – Оксана Христиченко. “Ми з перших днів вторгнення зібралися колективом однодумців і працюємо на перемогу. Це для наших захисників, і ми не зупиняємося”.

Для пошиття зимових речей використовують теплий фліс, розповіла керівниця гуртка Світлана Нероба. Такої тканини придбали 60 метрів. "Вона тепла, еластична, розтягується і дуже потрібна воїнам, бо починається зима". З флісу виготовляють шапки, балаклави й баффи – шарфи, які трансформуються у шапку.

Шитимуть і зимові плащі. На тканину й фурнітуру для них зібрали 13 тисяч гривень. “Хлопці відзначають, що не відрізняється від фабричних, шиється все досить професійно, якість гарна”.

Жителька Новоукраїнки Тетяна Стазілова щодня приходить у центр допомогти. Її обидва сини пішли захищати Україну з перших днів російського вторгнення. Для цього повернулися з заробітків у Польщі. "Тільки почалася війна, все кинули й приїхали воювати. Тут їхні родини, тут їхні сини, бо я маю трьох онуків". Тетяна Стазілова каже: пошиття речей для військових – це її внесок у перемогу. "Мені між людей і веселіше, і знаєш, що теж якусь частинку до перемоги нашої внесу".

Читайте також У кропивницькій школі шиють маскувальні халати та термобілизну для військових. Вчителі працюють у перервах між уроками й після роботи “Ти – волонтер і завдяки цьому ти розвиваєшся”. В селищі Олександрівці Кіровоградської області волонтери для допомоги фронту відкрили швейний цех У Новоукраїнці на Кіровоградщині працівниці дитсадка шиють на фронт дощовики. Їх тестували на водонепроникність Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело