Суд оштрафував мера Чернігова Владислава Атрошенка та позбавив права обіймати державні посади за дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Про це повідомили в НАЗК.

Так, Яворівський райсуд Львівщини 7 грудня ухвалив рішення про те, що Атрошенко діяв в умовах реального конфлікту інтересів, коли в серпні 2022 року дав розпорядження своєму водієві вивезти за кордон автівку дружини Tesla Model X.

Історія з Tesla та водієм: суд оштрафував мера Чернігова і позбавив права обіймати держпосади

"Чиновник діяв в умовах конфлікту інтересів, адже водій забезпечує транспортне обслуговування міського голови виключно в межах виконання ним посадових обов’язків", – зазначається в повідомленні.

Тож суд визнав мера Чернігова винним в адміністративному правопорушенні та наклав на нього 6 800 грн штрафу. Атрошенко також на рік позбавлений права обіймати посади, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, детективи НАБУ 1 грудня повідомили про підозру нардепу 8-го скликання в незаконному отриманні понад 700 тис. грн компенсації за житло. Майже чотири роки політик отримував компенсацію за оренду, маючи власну квартиру в Печерському районі Києва.

Читайте також:

Генпрокурор відкрив кримінальне провадження щодо незаконного збагачення народної депутатки Аллахвердієвої

Не задекларував майно на 1,7 млн: САП повідомила про підозру нардепу

Чи штрафуватимуть чоловіків, які виїхали за кордон під час війни: юрист відповів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело