За словами президента країни-агресора, російські ядерні сили перебувають “у більш просунутому стані, ніж у будь-якій іншій країні світу”, але Москва не збирається “розмахувати” ядерною зброєю.
Росія розглядає ядерну зброю “лише як засіб захисту” і не застосовуватиме її першою, заявив президент РФ Владімір Путін під час засідання Ради з прав людини, передає Дзеркало тижня.

“Росія за жодних обставин не застосує першою. Якщо не застосує першою за жодних обставин, значить, і другою теж не застосує. Тому що можливості застосування у разі завдання ядерного удару по нашій території сильно обмежені. Наша стратегія застосування засобів захисту, а саме як захист ми розглядаємо зброю масової поразки, ядерну зброю, вона вся побудована навколо так званого відповідно-зустрічного удару. Коли по нас завдається удару, ми наносимо відповідь”, – сказав він.

Путін стверджує, що російські ядерні сили перебувають “у більш просунутому стані, ніж у будь-якій іншій країні світу”, але Москва не збирається “розмахувати” ядерною зброєю.

Путін заявив, що РФ готова застосувати ядерну зброю «тільки у відповідь»

“Ми з глузду не з’їхали, ми усвідомлюємо те, що така ядерна зброя. Ці кошти у нас є, і вони знаходяться в більш просунутому і сучаснішому вигляді, ніж у будь-якої іншої ядерної країни. Ми не збираємося розмахувати цією зброєю, як бритвою, бігаючи по всьому світу, але, звісно, виходимо з того, що вона є”, – сказав Путін.

Він зазначив також, що “Росія, на відміну від США, свою ядерну зброю на територіях інших країн не розміщувала”.

Раніше Президент України Володимир Зеленський повідомляв, що деякі союзники бояться, що через спробу деокупувати Крим Путін застосує ядерну зброю

Путін заявив, що РФ готова застосувати ядерну зброю «тільки у відповідь»

Джерело