Після появи "Пункту солідарності", який у неділю, 4 грудня, відкрив лідер політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко разом із волонтерами у Херсоні, в Мережі з’явилися десятки жартів.

ТСН.ua  зібрав найдотепніші меми та коментарі до цієї події.

Один із жартівників у соцмережах уявив собі, як виглядатимуть пункти допомоги, відкриті іншими політсилами та публічними особами.

"А пункт розпусти буде?": "Пункти солідарності" від Порошенка спровокували хвилю мемів

Скажімо, "Пункт Батьківщини", на думку автора допису, виглядає так: “Приходиш, грієшся, розумієш, що ти єдиний не пенсіонер, телефони ніхто не заряджає, бо кнопочні тримають заряд місяць, з відчуттям провини, що ти тут сидиш, а вона працює йдеш додому”.

У "Пункті Садового" ситуація була б такою: “Приходиш, грієшся медовухою, чемні люди заряджають твій телефон, п'єш гарячу каву, на виході дають чек, йдеш додому”.

Найлаконічніший опис має "Пункт ОПЗЖ": “Приходиш, тебе б'ють, йдеш додому”.

Відомий шоумен Ігор Кондратюк також спробував розвинути таку думку, уявивши у цьому переліку “пункти” від Притули та Залужного. 

Згадуючи кількість голосів, яку набрав Петро Олексійович на минулих виборах, у соцмережах припустили, що й заряд для мобільних телефонів там буде відповідний.

У контексті "політичного" протистояння “Пунктів незламності” та “Пунктів солідарності” автори мемів згадували літературних героїв, як-от Ромео та Джульєту та Гарі Поттера, персонажів кінострічок Годзіллу та Кінг Конга, а також відому телевізійну рекламу.

Дехто пропонував шляхи примирення для обох “пунктів”, розглядаючи компромісні варіанти. Інші навпаки - уявляли собі зовсім безкомпромісні ситуації.

Лунали пропозиції організовувати пункти не тільки солідарності, але й, скажімо, розпусти. Хоча дехто запропоновану “солідарність” розумів саме у такому вигляді.

Нагадаємо, раніше українці відреагували на вибух Керченського мосту іронічними дописами. ТСН.ua зібрав найкращі з них.

Читайте також:

Нова “держава” на заході Європи: Лістенбург став феноменом соціальних мереж

"Ілон Гіркін": українські соцмережі вибухнули мемами через скандальні заяви Маска (фото)

"Бал у сатани": соцмережі затролили істеричний виступ Путіна в Кремлі

Джерело