Телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, як стала жертвою шахраїв під час поїздки до Франції. 

За словами знаменитості, вона приїхала до Парижу у справах. Через несправний сейф у готелі тримати цінні речі Маші довелося при собі.

"У мене не працював сейф у номері, я поклала з собою: паспорт, права, картки усі. Я ще й зняла готівку, аби не розраховуватися карткою. Сумку просто вкрали і все", - поділилася Єфросиніна в інтерв'ю Раміні Есхакзай. 

Машу Єфросиніну пограбували в Європі: "У мене вкрали все"

На щастя, на допомогу Маші відгукнулися дуже багато українців, що дуже здивувало телеведучу. Також після неприємного інциденту Єфросиніній вдалося познайомитися із консулом.

"Скільки людей, українців, мені там допомогли. Я про це хочу розповісти. Мені одразу документи зробили і консул знайшовся. Він мені пояснив, що коли ми прилітаємо в якусь країні у приходять повідомлення з номером посольства. Я, до речі, думала завжди, що це якійсь спам. Він сказав, що у нього телефон і можна дзвонити 24/7. Я стільки всього дізналася, познайомилася із консулом і його дружиною", - поділилася Маша.

Добрі люди зустрілися Маші й в Україні, коли вона поверталася з Європи до Києва. Як розповіла телеведуча, на одній з АЗС вона не змогла розрахуватися на касі карткою, бо після пограбування її довелося заблокувати. Несподівано на допомогу зірці прийшов незнайомий хлопець.

"Прихожу на касу, а картка не працює, бо я забула, що її заблокувала. Я давай щось в банк дзвонити, відвернулася вій каси. А дівчина на касі каже: "А за вас вже заплатив отой хлопець, що пішов". Спокійнесенько хлопець прийшов, побачив, що я засмучена і що мені не зручно, бо я там понагрібала, він просто заплатив. Він мабуть і не зрозумів, що це я чи не я. Я навіть не змогла йому подякувати", - розповіла Маша.2

Нагадаємо, раніше Маша Єфросиніна висміяла російську ведучу Ангеліна Вовк, яка збиралася на фронт з героями програми "Надобраніч, малята" ("Спокойной ночи, малыши").

Читайте також:

Донька Полякової насмішила кумедним відео з мамою, де співачка зображена без макіяжу у піжамі

Олена Кравець про реакцію 5-річного сина на війну: "Росіяни напали на нас, тому що їм не подобалось, що ми класно живемо"

Будинок скандальної Софії Стужук закидали коктейлями Молотова: виникла пожежа

Джерело