У Черкасах 2 грудня на сесію облради прийшли вихованці та педколектив Смілянського будинку-інтернату. Вони проти зміни директора закладу та попросили депутатів врахувати їхню думку.

Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного Вікторія Будавіцька з місця події.

У Черкасах перед облрадою відбувається акція протесту. Що вимагають

Колектив будинку-інтернату хоче, щоб на посаді залишився Анатолій Богдан, який очолює заклад протягом 18 років.

Що відомо

15 листопада конкурсна комісія під головуванням заступника голови обласної ради Михайла Мушієка, обрала переможцем відбору Івана Пономаренка. Якщо цю кандидатуру підтримає сесія обласної ради, то з ним укладуть контракт на два роки.

Участь у відборі брав також чинний директор закладу Анатолій Богдан, однак йому для перемоги забракло голосів.

Що відомо про Івана Пономаренка

Іван Михайлович Пономаренко має економічну освіту та кваліфікацію магістра з геодезії та землеустрою. За свою трудову діяльність отримав чималий стаж роботи на керівних посадах. Зокрема, у 2008-у очолював відділ ЖКГ, а через рік відділ економіки Смілянської РДА, у 2015-у був заступником начальника управління соцзахисту виконкому Смілянської міськради. З 2015 по 2019 рік очолював Малосмілянську громаду. У 2020-2021 рр. був заступником голови Смілянської РДА, потім очолював управління ЖКГ виконкому Смілянської міськради, до сьогодні працював у приватному бізнесі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також На Черкащині діють "жовті" графіки погодинних відключень: вимикатимуть у дві черги Без обговорення: черкаські депутати підтримали преміювання міського голови у розмірі 400% Заборона московської церкви в Черкасах: депутати знову вирішили звернутися до ВР

Джерело