У селищі Вигода відкрили соціальний простір для внутрішньо переміщених осіб.
 
Вчора, 30 листопада, відбулось урочисте відкриття та освячення приміщення, в якому розміщено соціальний простір.
 
Про це повідомляють на сторінці Вигодської селищної ради.
 
У червні цього року завдяки проєктній діяльності Вигодської селищної ради парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Вигода взяла участь у конкурсі, організованому Caritas Ukraine спільно з Карітас Івано-Франківськ та отримала перемогу.
 
У резиденції священника, що знаходиться на території церкви розпочались активні роботи з облаштування «Соціальної Пральні”, “Соціальної шафарні” та кімнати для проведення заходів і підтримки сімей, що постраждали внаслідок війни.
 
Для ефективного проведення навчань та занять для дітей ВПО і дорослих було облаштовано “Простір дружній для дітей”.
 
Для покращення енергоефективності будівлі була проведена заміна та встановлення нових енергоефективних вікон та дверей. Було придбано нові столи та стільці, ноутбук та принтер. Також придбано нові меблі, встановлено пральні машинки й облаштовано робочу зону для прасування одягу.
 
Протягом вересня-листопада у “Просторі дружньому до дітей” відбувались заняття з дітьми щодо покращення медіаграмотності, різні майстер-класи, катехитичні заняття. Такі заходи були спрямовані на підтримку дітей ВПО та місцевої молоді.
До проєкту залучено професійного психолога, який надавав корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан.
 
У “Соціальну шафарню” небайдужі парафіяни, а також волонтери приносять одяг (вживаний та новий) для безкоштовного отримання всіма потребуючими. Відтак, даною послугою протягом вересня-жовтня 2022 року вже скористались більше 250-ти внутрішньо переміщених осіб.
На Франківщині відкрили соціальний простір для переселенців
На Франківщині відкрили соціальний простір для переселенців
На Франківщині відкрили соціальний простір для переселенців
На Франківщині відкрили соціальний простір для переселенців

Джерело