Директорка департаменту освіти Кіровоградської обладміністрації Ельза Лещенко розповіла Суспільному, з понеділка в області канікул в жодній школі немає. Яку форму навчання нині обирають школи?

Всього в регіоні 453 школи і філії. З них 94 навчаються очно, 222 – змішано, 136 – дистанційно. У відсотковому відношенні дистанційно навчаються 30% школярів.

У Кропивницькому районі найбільше дітей мають змішану форму навчання, у Знам’янці – половина очно, половина змішана, у Світловодську – змішана форма, в Олександрії майже 100% змішана.

У Кіровоградській області канікул в жодній школі немає. Яку форму навчання обирають

Школи працюють там, де є укриття, інтернет, світло, тепло та підвезення шкільними автобусами. Сьогодні виїхали на маршрути 130 автобусів, які підвозять 4700 дітей.

"Як правило, керівники закладів розуміють, що навчання для початкової школи повинне бути очне", – сказала Єльза Лещенко.

Що відомо

Через ракетні обстріли російськими військами 23 листопада та блекауту в Україні, школам Кіровоградської області рекомендували з 24 листопада і до кінця тижня піти на канікули. Причина – відсутність електро- та водопостачання.

Читайте також Ситуація 24 листопада в Кіровоградській області після блекауту У Нацбанку назвали відділення на Кіровоградщині, які працюватимуть під час блекауту Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело