Дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова поділилася з прихильниками, як проводить час з родиною під час відключення світла.

Як розповіла Катерина на сторінці в Instagram, коли вимикають світло, вони з Віктором Франковичем та однорічним Михасиком сідають в машину та їздять містом.

"Два дні без світла, без опалення, без води, без зв'язку. Наша розвага – це сісти в машину і кудись поїхати, задля того, щоб зарядити гаджети і змінити обстановку для Міші. І як добре, що саме в ці важкі дні чоловік не на гастролях", - розповіла Реп'яхова.

Дружина Віктора Павліка показала, як проводить час з чоловіком і сином під час відключення світла

Для перегляду фото і відео гортайте ліворучТакож блогерка зізналася, що попри всі негаразди, вона почувається спокійно, адже вона вдома:

"Але я вам скажу, що почуваюся зараз максимально спокійно і комфортно. Адже я на своїй землі, я вдома, я частина цього історичного моменту нашої країни. І просто дякую всім людям, які забезпечують нас безпекою і комунікаціями!" – написала дружина Павліка.

Нагадаємо, днями Катерина Реп'яхова з'їздила в гості до свого старшого брата. Дружина Віктора Павліка показала, на кого схожий її однорічний син.

Читайте також:

Дружина Віталія Кіма повернулася до Миколаєва: політик показав, як зустрічав кохану

Наталя Могилевська показала, як змайструвати лампочку з фольги та батарейок

Максим Галкін прокоментував фото з маленькою українкою, якій батьки заряджали інгалятор на заправці

Джерело