Танкіст з Рівненщини тримає оборону під обстрілами російських військ на Донеччині. Чоловік воює неподалік Торецька. Строкову службу він пройшов у танкових військах в Криму і вірить у те, що невдовзі на трофейній бойовій машині поїде повертати анексований в України півострів.

Військовослужбовець з Рівненщини Віктор нині воює у Донецькій області. Чоловік є командиром танку.

Захищає Україну на танку. Історія військового з Рівненщини, який тримає рубежі на Донеччині

"Найефективніший снаряд – осколковий, він і для танків, і для піхоти. Є бронебійний, його ще «лом» називають, бо він вилітає зі стержнем, який пробиває броню", – пояснює Віктор.

На озброєнні він разом з побратимами має трофейний танк, здобутий на Сумщині.

"На початку війни ЗСУ влучно пробили йому бак снарядом. А потім умільці все там полагодили, відремонтували", – зазначає танкіст.

Трофейній бойовій машині понад 35 років. Втім, Віктор запевняє, що танк справний та готовий до бою.

"Хай дають нам більше таких машин, ми з ними справимось і будемо повертати їм їхні “подарунки” назад", – жартує військовослужбовець.

Віктор воює на Донеччині в районі Торецька, цю ділянку фронту українські бійці тримають із липня. І не без гордості запевняють, що ворогу не віддали ані метра рідної землі.

Віктор строковиком служив ще в Криму, у танкових військах. І вірить, що невдовзі обов’язково туди повернеться на своїй бойовій машині.

"Ми так розумієм, що ворог виснажений і через погану логістику має проблеми з постачанням боєприпасів. Але це нам на руку", – каже танкіст.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело