У п’ятницю, 25 листопада, президент Росії Володимир Путін зустрівся у своїй резиденції в Ново-Огарьово під Москвою з групою нібито матерів мобілізованих для участі у війні в Україні. Представників відомих російських громадських організацій “Комітет солдатських матерів” і “Рада солдатських матерів і дружин” на зустріч не запросили.

Натомість, як повідомляють російські опозиційні видання, серед 17 запрошених жінок були прокремлівські функціонерки та активістки.

На знімках, оприлюднених російським телебаченням, було ідентифіковано деяких учасників зустрічі з Путіним.

“Спецмами” мобілізованих: на зустріч із Путіним прийшли прокремлівські функціонерки та активістки

Серед них:

московська чиновниця Ольга Бєльцева, депутатка Відрадницької ради від "Єдиної Росії";

голова виконкому підмосковного відділення прокремлівського руху “Всеросійський єдиний фронт” Юлія Белєхова;

представниця Громадської палати Орєхово-Зуєво Марина Мігунова;

начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту адміністрації Каа-Хемського району Республіки Тува, тобто землячка міністра оборони Сергія Шойгу, Ірина Тас-оол;

режисерка Олеся Шигіна, яка знімає православні патріотичні фільми.

Одна з присутніх дійсно була матір'ю окупантів, які воюють в Україні - праворуч від Путіна, в чорній хустці, сиділа Жарадат Агуєва, представниця чеченської "аристократії". Її сини – високопоставлені силовики, командир батальйону "Захід-Ахмат" Ісмаїл Агуєв та начальник Курчалоєвського РВВС Рустам Агуєв. Глава Чечні Рамзан Кадиров неодноразово називав Рустама Агуєва "братом".

До речі, після шестихвилинної вступної промови Володимира Путіна прямий ефір завершився, і відповіді президента на питання ймовірних матерів транслювалися в запису.

Нагадаємо, в Росії громадський рух родичок російських мобілізованих і строковиків "Рада матерів і дружин" вимагає відкритої зустрічі з президентом РФ Путіним.

Читайте також:

"Ми всі під Господом": Путін порівняв втрати росіян на війні зі смертями в ДТП і від алкоголізму

Путін заявив, що "Росія воює не з українцями, а з тими, хто використовує їх як гарматне м'ясо"

Рука посиніла, а обличчя набрякло: ЗМІ повідомили про погіршення стану здоров’я Путіна (фото)

Джерело