На зустрічі російського диктатора Володимира Путіна з «матерями військовослужбовців», які беруть участь у повномасштабній війні проти України, були присутні представниці провладних структур.

Як повідомляє російське Агентство. Новости, на зустрічі була ексрадниця голови Хакасії з питань внутрішньої політики Надія Узунова, яка у 2018 році в ході регіональної виборчої кампанії працювала на Единую Россию, а зараз, судячи з інформації із соцмереж, працює у так званому Боевом братстве, що збирає гуманітарну допомогу окупантам, повідомляє НВ.

На зустріч Путіна з «матерями» мобілізованих окупантів привели єдиноросок і чиновниць — ЗМІ

На зустріч Путіна з «матерями» мобілізованих окупантів привели єдиноросок і чиновниць — ЗМІ

Інша жінка – Марина Мигунова, членкиня Громадської палати Орєхово-Зуєва, яка заснувала організацію Центр сім’ї і дитячого розвитку Сонячний.

Також журналісти помітили на зустрічі Ольгу Шигіну, яка називає себе режисеркою-документалісткою та знімає «православне патріотичне кіно». Як пише Агентство, її син добровільно взяв участь у повномасштабному вторгненні країни-агресора в Україну. Шигіна в листопаді брала участь у підсумковому форумі Общественной палаты России Сообщество.

На зустрічі, ймовірно, також була Ірина Тас-Оол, яка в соцмережах пише, що працює в державному Центрі соціальної допомоги сім’ї та дітям в адміністрації Каа-Хемського кожууна (району).

За даними чеченських ЗМІ, з Путіним також зустрічалася мешканка Чечні Жарадат Агуєва, один із синів якої командує кадировським батальйоном Захід-Ахмат. Журналіст The Guardian Ендрю Рот пише, що другий син жінки – окупант-начальник міліції, який погрожував ухилянтам від мобілізації, що їм не дозволять ходити вулицями, якщо він повернеться.

За інформацією Telegram-каналу Можем объяснить, за столом із главою російського режиму сиділа очільниця підмосковного виконкому Юлія Бєлєхова, яка в 2016 році не пройшла в Держдуму від Единой России. Ще одна учасниця зустрічі – заступниця директора державного Центру дозвілля та спорту Юність і членкиня Отраднинської ради депутатів Ольга Бельцева.

На зустрічі з «матерями» Путін розповідав, що нібито «поділяє біль» матерів, чиї сини-окупанти загинули внаслідок розв’язаної Росією повномасштабної війни, але не шкодує про початок своєї так званої спеціальної військової операції.

Також читайте: «Тепер це очевидно». Путін шкодує, що не пішов на повне захоплення Донбасу в 2014 році

Джерело