Телеведучий Олександр Педан зустрівся з учнями Рівненського обласного ліцею-інтернату. Він розповідав про безпечне поводження з мінами та як зберегти ментальне здоров'я у стресових ситуаціях. Захід відбувся в рамках освітнього туру телеведучого, де Рівне стало першим з 13-ти українських міст, які він запланував відвідати.

Лекція для учнів ліцею-інтернату тривала понад годину.

"Діти знаходяться у стані стресу, а батьки цього не помічають. Ми не звикли помічати, що діти не просто не хочуть навчатися через те, що їм ліньки. Ми не розуміємо, що у них теж є стрес і, якщо проґавити цей момент, можуть бути психічні, психологічні розлади. Зараз всі у стресі, без виключення: літають ракети, світла нема, всі недосипають, а дітям ще потрібно навчатися", — сказав Олександр Педан.

Стартували з Рівного: телеведучий Олександр Педан прочитав лекцію для учнів ліцею-інтернату

Лекція для ліцеїстів відбувалася в інтерактивній напівігровій формі. Послухати її зібралося понад дві сотні ліцеїстів.

Учні також взяли участь у тематичному квесті. За задумом організаторів, він повинен закріпити знання, отримані на лекції Олександра Педана.

Репортаж Суспільного про лекцію та те, як реагували її учасники

Читайте також Запаси води: як розрахувати потребу та скільки зберігати — пояснення рівненських спеціалістів Як зросли ціни на Рівненщині у середині осені. Дані статистики На Рівненщині побільшало донорських рейсів. Долучилась ще одна громада

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело